امروزه یخچال فریزر و ساید های متنوعی توسط کمپانی‌های مطرح  جهت استفاده در منازل طراحی و عرضه شده‌اند. از جمله این یخچال فریزرها می توان به برند وستینگهاوس اشاره کرد .

وستینگهاوس

یخچال فریزرها می‌توان به یخچال فریزر ساید باید ساید، یخچال فریزر یک تکه یا بالا پایین، یخچال فریزر دوقلو و… تقسیم شوند . همه یخچال فریزرهای ارائه شده دارای قطعات مصرفی مانند موتور، برد الکتریکی، کندانسور یا خنک کننده و… هستند.

 این لوازم در طول مدت زمان استفاده مستهلک می‌شوند و نیاز به تعمیر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید توسط نمایندگی پیدا می‌کنند.

فرآیند عیب یابی و تعمیر ساید و یخچال های متنوع تقریباً یکسان است؛ زیرا قطعات تشکیل دهنده  اغلب مشترک هستند. هر چند تعمیر یخچال فریزها و ساید های پیشرفته‌تر مانند یخچال های هوشمند یا ساید بای ساید نیاز به تخصص ویژه‌ی دارد. در ادامه برخی از مشکلات یخچال و ساید به طور کلی بیان شده است.

  • در صورتی که یخچال فریزر به هیچ وجه روشن نشود.
  • با وجود عملکرد صحیح کمپرسور یخچال به صورت اتوماتیک عمل خنک کردن مواد غذایی را انجام نمی‌دهد.
  • قبل از روشن شدن یخچال صداهای ناهمگونی از آن به گوش می‌رسد و مانع از عملکرد صحیح یخچال می‌شود.
  • یخچال در هنگام کار کردن صداهای بلند و گوش خراشی تولید می‌کند.
  • بدنه یخچال حالت برق گرفتگی دارد.
  • مواد غذایی درون یخچال فریزر در اثر سرمای بیش از حد به میزان بالایی منجمد شده‌اند.
  • سیم‌پیچی یخچال اتصالی دارد و سبب قطع فیوز برق کل ساختمان می‌شود.

در صورتی که مشکلاتی مانند مشکل فوق را مشاهده کردید، سریعاً یخچال فریزر را از برق خارج کنید و با نمایندگی مجاز یخچال فریزر تماس حاصل کنید. تا کارشناسان فنی نمایندگی یخچال فریزر جهت انجام عیب یابی  و تعمیر یخچال فریزر هر چه سریع‌تر به محل مورد نظر مراجعه نمایند.

خدمات نمایندگی مجاز یخچال فریزر

نمایندگی یخچال فریزر با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه و متخصص عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر را به نحو احسنت به انجام می‌رساند. تا یخچال فریزر پس از انجام تعمیرات با هیچ‌گونه مشکل جدی مواجه نشود و از عملکرد صحیحی در هنگام استفاده برخوردار باشد. در ادامه برخی از خدمات نمایندگی مجاز یخچال فریزر جهت آشنایی بیشتر بیان شده است.

بهره‌گیری از دانش روز دنیا

کارشناسان فنی متخصص و متبحر نمایندگی یخچال فریزر از دانش روز دنیا جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر برخوردار هستند. بنابراین فرآیند عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر به بهترین نحو ممکن توسط کارشناسان فنی انجام می‌پذیرد.

صرفه جویی در زمان و هزینه

با مراجعه به نمایندگی مجاز یخچال فریزر فرآیند عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌شود. از این و به شما توصیه می‌کنیم جهت تسریع شدن فرآیند تعمیرات یخچال فریزر تنها از نمایندگی مجاز یخچال فریزر کمک بگیرید و به هیچ عنوان به افراد مبتدی و تعمیرگاه‌های غیر مجاز اعتماد نکنید.

استفاده از لوازم و قطعات اورجینال

نمایندگی مجاز یخچال فریزر با وجود دارا بودن خدمات پس از فروش قطعات، از لوازم اورجینال جهت تعمیرات یخچال فریزر استفاده می‌کند. تا یخچال فریزر پس از انجام تعمیرات به خوبی روز اول قابل استفاده باشد؛ اما سایر تعمیرگاه‌ها از قطعات غیر اورجینال برای تعمیر یخچال فریز استفاده می‌کنند و هر لحظه بیم خراب شدن و از کار افتادن یخچال فریزر وجود خواهد داشت.

شرق:٧٧١٦٦٦١٥

شمال:٢٢٧٣٧٥٦٦

غرب:٤٤٢٨٧٩٩٣

جنوب:٥٥٨١٠٧٤٢

مركزي:٨٨٥٩٢٦٥٠