فر

نمایندگی تعمیرات تخصصی فر 

نمایندگی تعمیرات فر با سالها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، تخصصی ترین مرکز تعمیر و نگهداری انواع فر 
جهت ثبت درخواست تعمیرات فر خود با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم درخواست تعمیرات اقدام نمائید.

نمایندگی مرکز: ۰۲۱۸۸۵۹۲۶۵۰
نمایندگی شرق: ۰۲۱۷۷۱۶۶۶۱۵
نمایندگی شمال: ۰۲۱۲۲۷۳۷۵۶۶
نمایندگی جنوب: ۰۲۱۵۵۸۱۰۷۴۲
نمایندگی غرب: ۰۲۱۴۴۲۸۷۹۹۳

۱ – به ما زنگ بزنید

۲ – تماس کارشناسان با شما جهت هماهنگی

۳-حضور تعمیرکار و انجام تعمیرات در محل

فر-تو-کار

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

این مرکز به هیچ عنوان اقدام به فروش قطعات و لوازم یدکی نمیکند مگر زمانی که تعمیرکار دستگاه را بازدید کرده و نیاز به تعویض قطعات و لوازم باشد.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات  فر و فر توکار

تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیر فر و فر تو کار به دلیل داشتن ده ها متخصص تعمیرات باتجربه و دوره دیده و داشتن ده ها شعبه تعمیرات در استان تهران قادر به خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان در تهران میباشد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که 

در صورت نداشتن تخصص از  باز کردن قطعات دستگاه خود خود داری نمایید 

زیرا این کار باعث آسیب دیدن بیشتر دستگاه شما خواهد شد و کار تعمیرکاران ما را سخت تر خواهد کرد.

 

 

چرا تعمیر گاه مجاز

مشاوره پیش از سرویس

کارشناسان ما پیش از اعزام و یا ارائه هر نوع خدماتی به صورت تلفنی و کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد. کافی است اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

قطعات اورجینال و اصل

تمامی قطعات مورد استفاده توسط متخصصان ما کاملا اورجینال می باشد. رعایت قیمت منصفانه خدمات در کنار استفاده از از قطعات اورجینال اصل مهمی است که به آن پایبندیم.

خدمات ۲۴ ساعته و فوری

در هر ساعت از شبانه روز برای تعمیر لوازم خانگی خود می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در تعمیر ماشین لباسشویی و... در خدمت شما هستند.