نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی زیمنس خود را به تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز بسپارید.

در صورت بروز هر گونه مشکل با مشاوران ما تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را برطرف کرده و در صورت نیاز به صورت حضوری به منزل شما مراجعه کرده و بدون حمل دستگاه ایراد آن را برطرف نمایند.

لازم به ذکر است که تعمیر ظرفشویی زیمنس نیز مانند سایر دستگاه ها نیازمند متخصص خبره خود میباشد و خواهشمندیم در صورت نداشتن تخصص از باز کردن قطعات دستگاه خودداری نمایید و در اسرع وقت با نمایندگی های مجاز تعمیرات تماس بگیرید.

 

لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس با سالها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، تخصصی ترین مرکز تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی و ظرفشویی زیمنس
جهت ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی خود با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم درخواست تعمیرات اقدام نمائید.

نمایندگی مرکز: ۰۲۱۸۸۵۹۲۶۵۰
نمایندگی شرق: ۰۲۱۷۷۱۶۶۶۱۵
نمایندگی شمال: ۰۲۱۲۲۷۳۷۵۶۶
نمایندگی جنوب: ۰۲۱۵۵۸۱۰۷۴۲
نمایندگی غرب: ۰۲۱۴۴۲۸۷۹۹۳

۱ – به ما زنگ بزنید

۲ – تماس کارشناسان با شما جهت هماهنگی

۳-حضور تعمیرکار و انجام تعمیرات در محل

ثبت درخواست تعمیرات

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

این مرکز به هیچ عنوان اقدام به فروش قطعات و لوازم یدکی نمیکند مگر زمانی که تعمیرکار دستگاه را بازدید کرده و نیاز به تعویض قطعات و لوازم باشد.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس به دلیل داشتن ده ها متخصص تعمیرات باتجربه و دوره دیده و داشتن ده ها شعبه تعمیرات در استان تهران  تواسته است در کمترین زمان ممکن متخصصان خود را برای انجام تعمیرات به محل شما اعزام کند.

چرا بهتر است تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس خود را به ما بسپارید؟

متخصصان و تعمیرکارانی با سالها تجربه
انعطاف در تعیین زمان تعمیرات

تعمیر در منزل بدون حمل دستگاه 
رتبه اول در تعمیر لوازم منزل در تهران 

چرا تعمیر گاه مجاز

مشاوره پیش از سرویس

کارشناسان ما پیش از اعزام و یا ارائه هر نوع خدماتی به صورت تلفنی و کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد. کافی است اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

قطعات اورجینال و اصل

تمامی قطعات مورد استفاده توسط متخصصان ما کاملا اورجینال می باشد. رعایت قیمت منصفانه خدمات در کنار استفاده از از قطعات اورجینال اصل مهمی است که به آن پایبندیم.

خدمات ۲۴ ساعته و فوری

در هر ساعت از شبانه روز برای تعمیر لوازم خانگی خود می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در تعمیر ماشین لباسشویی و... در خدمت شما هستند.