نمایندگی تعمیرات بوش

  • خانه / Case Study / نمایندگی تعمیرات بوش
Bosch

نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات بوش ، نمایندگی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش به شما تامین قطعات اصلی با نرخ مشخص را تضمین میدهد .نمایندگی بوش با داشتن تکنسین های دوره دیده و متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی بوش این اطمینان را به شما میدهد که دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اورجینال و در تعمیرات در حضور شما انجام خواهد گرفت.جهت مشاوره رایگان پیش از درخواست تعمیر لوازم خانگی بوش با شماره زیر تماس بگیرید.

021-22737566

خدمات نمایندگی بوش

با توجه به کیفیت این محصول در صورت خرابی باید به انتخاب تعمیرکار متخصص دقت لازم را انجام داد.
متاسفانه در چند سال گذشته تامین قطعات با مشکلاتی مواجه گردیده است اما با توجه به تعمیرات صورت گرفته توسط تعمیرگاه مجاز به عنوان نمایندگی بوش علاوه بر تامین قطعات اصلی ،قیمت این قطعات  نیز بر اساس قیمت قطعات اعلام شده توسط سایت رسمی بوش آلمان محاسبه میگردد.

نمایندگی بوش در زمینه تعمیرات متخصص می باشد. در واقع ما صدها بار تعمیرات لوازم بوش را هر هفته انجام داده ایم از جمله؛ تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات یخچال فریزر، تعمیرات اجاق گاز، تعمیرات خشک کن ماشین لباسشویی و غیره!

مهندسان تعمیرات بوش ما آموزش خاصی در خصوص این نام تجاری دیده اند و به طور منظم اطلاعات خود را به روزرسانی کرده اند تا اطمینان حاصل شود که با همه مدل ها آشنا هستند.

ارتباط ما با آنها قدمتی طولانی دارد. این به این معنی است که نمایندگی بوش در زمینه ارائه آخرین اطلاعات پیشگام است و از میان تمام افراد و منابع مستقیم عبور کرده و اطلاعات جمع آوری کرده. این بدان معناست که نمایندگی بوش می تواند صرفه جویی هایی را برای شما انجام دهد .

نمایندگی تعمیرات بوش هزینه های ساعتی به صورت مستقل به شما تحمیل نخواهد کرد. هزینه های تعمیری که این نمایندگی محاسبه می کند تا هر زمانی که تعمیرات طول بکشد را پوشش می دهد. از همه مهمتر، تعمیرات این نمایندگی با ضمانت در هر دو زمینه کارگری و همچنین قطعه تعویض شده ارائه می شود.

لوازم خانگی شما برای یک استفاده طولانی ساخته شده است و هنگامی که به تعمیرات نیاز دارد، نیاز به توجه یک متخصص واجد شرایط دارد. فقط اجازه ندهید هر فردی دستگاه شما را تعمیر کند، اجازه دهید نمایندگی تعمیرات بوش از آن مراقبت کند.

امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نمایندگی تعمیرات بوش و یا رزرو آنلاین با نمایندگی بوش تماس بگیرید. اگر اطلاعات خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش را دنبال می کنید، این نمایندگی مکان مناسبی برای شماست

نمایندگی تعمیرات بوش
نمایندگی تعمیرات بوش

تمامی محصولات شرکت بوش BOSCH دارای یک کد شناسایی بوده که هویت کامل دستگاه بر روی آن نوشته شده است.

بر روی این برچسب که معمولا در پشت دستگاه نصب شده است، کد E-NR نوشته شده است. وارد سایت اصلی بوش شده و این کد را در وب سایت سرچ نمایید.

پس از ثبت اطلاعات و قرار دادن کد، عکس اطلاعات و عکس دستگاه بوش ارجینال ظاهر می شود که می توانید با دستگاه خریداری شده مقایسه کنید.

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران تعمیرآنلاین، دوره های تخصصی شرکت بوش را گذرانده و پس از پایان دوره، گواهینامه معتبر B/S/H را دریافت کرده اند.

علاوه بر آن این تکنسین ها دوره های تعمیرات عملی را به صورت فشرده گذرانده و از آخرین تغییرات و ایرادات لوازم خانگی بوش با اطلاع هستند.

تعمیرات بوش تخصص میخواهد و علاوه بر اینکه تخصص میخواهد برای خدمات نیاز به قطعات فابریک دارد ، بارها شاهد این موضوع بودیم که مردم برای تعمیرات لوازم خانگی بوش با افراد متفرقه تماس گرفتند و از آن زمان به بعد کیفیت سابق بوش را شاهد نبودند ، چونکه : تعمیرات یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، ماکروفر ، اجاق گاز ، جاروبرقی و هود بوش نیاز به تعویض قطعات فابریک دارد که تنها در نمایندگی تعمیرات بوش یافت میشود.

 

هدف نمایندگی تعمیرات بوش

ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان عزیز میباشد.

تعمیرکاران ما در مناطق مختلف آماده خدمات رسانی میباشند و در کوتاه ترین زمان بعد از تماس شما و یا ارسال درخواست با مجموعه با شما تماس گرفته تا جهت هماهنگی و مراجعه به منزل شما اقدامات لازم را انجام دهند.لازم به ذکر است که تعمیر برند بوش باید به دست متخصصین همان برند صورت گیرد تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود ، خواهشمندیم در صورت نداشتن تخصص از دستکاری دستگاه خود داری نمایید و با تعمیرگاه مجاز جهت رفع مشکل خود تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی بوش
نمایندگی بوش

درخواست تعمیر لوازم خانگی بوش


ثبت درخواست